Nazywam się Katarzyna Czerwińska. Jestem adwokatem. Wcześniej – jeszcze jako prawnik – odbyłam we Wrocławiu 3,5 letnią aplikację pod patronatem adwokatów znanych z profesjonalizmu i wysokiej etyki zawodowej.

W 2012 r. zdałam państwowy egzamin adwokacki. Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach (nr wpisu 587). Możesz sprawdzić tą informację klikając tutaj.

Własna kancelaria adwokacka to rezultat mojej konsekwencji i uporu w dążeniu do celu, to miejsce, w którym aktualnie wykonuje z powodzeniem zawód adwokata.

Świadczę usługi z wielu dziedzin prawa. Klientom oferuję nie tylko swoją wiedzę fachową, ale i doświadczenie wynikające z wcześniejszej pracy w innych kancelariach adwokackich. Sprawy moich Klientów prowadzę rzetelnie i skutecznie.

Usługi prawne wykonuję nie tylko w województwie świętokrzyskim, ale przede wszystkim na terenie całego kraju – bez żadnych ograniczeń terytorialnych. W tym celu współpracuję ze sprawdzonym i zaufanym zespołem adwokatów, radców prawnych, prawników i notariuszy.

Moimi Klientami są również osoby mieszkające za granicą. W związku z tym bardzo często działam on-line, przez telefon oraz za pomocą komunikatora Skype.

Znajomość języka angielskiego umożliwia mi przyjmowanie zleceń także od Klientów zagranicznych, często przedsiębiorców potrzebujących pomocy w związku z prowadzoną w Polsce działalnością gospodarczą.

Jestem konsekwentna, uparta i przebojowa. Jako adwokat chcę walczyć i wygrywać. Sala sądowa to moja pasja i powołanie.

Zapraszam do skorzystania z moich usług,

adwokat Katarzyna Czerwińska

Sprawdź co myślą o mnie inni klikając tutaj.

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną. Znajdę najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Znam prawo i wiem jak je stosować.

adwokat Katarzyna Czerwińska
tel. kom. 734 148 690
e-mail: czerwinska.adwokat@gmail.com

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Czerwińska
ul. Iwo Odrowąża 12 lok. nr 4
26-200 Końskie
NIP: 6581847154
REGON: 022247887

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00 - 18:00.
Po wcześniejszym uzgodnieniu godzina
spotkania może być dobrana indywidualnie
(także w soboty)

Zadaj pytanie, opisz swój problem, umów się na spotkanie - za pomocą formularza kontaktowego, a ja odpowiem na podany przez Ciebie adres e-mail lub oddzwonię na wskazany numer telefonu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości